Барај
26.
Mar
2021
БЛОГ

Стилските панталони кои ги обожававме порано, сега се враќаат на голема врата, овојпат во безброј бои и модели, а дефинитивно едни од омилените се оние со широк крој кои совршено стојат на секоја фигура.

 

25.
Mar
2021
БЛОГ

Во текстот што ќе го прочитате подолу, денеска ќе ве потсетиме на дел од убавините на нашето Скопје, кое ние го одбравме како почетна точка за нашето неверојатно модно патување и снимањето на кампањата пролет/лето 2021!

 

24.
Mar
2021
БЛОГ

Ако мислите дека вие и не можете многу да помогнете во заштита на истата, размислете подобро и уште денес, почнете да го селектирате отпадот, одете на работа со велосипед, не трошете ја водата залудно, штедете ја електричната енергија и... почнете да купувате облека која ќе ја носите подолг период.

23.
Mar
2021
БЛОГ

Во новите колекции на речиси сите наши брендови, оваа пролет ќе најдете модели во кои ќе се вљубите, модели за буквално секоја пригода, па ако сè уште не го одбравте вашиот фаворит, овие студени денови се како создадени за тоа.

22.
Mar
2021
БЛОГ

Во потрага по модна инспирација, на следниов линк можете да го погледнете нашиот избор на урбани и шик парчиња, сместени во една уникатна колекција едноставно наречена „Streetwear“.

19.
Mar
2021
БЛОГ

Секој уникатен во она што го прави, момците и девојките кои оваа сезона им беа домаќини во сопствениот град на прекрасните Сара и Дуња, оставија навистина посебен белег во оваа кампања и нешто што дефинитивно ќе се памети.

18.
Mar
2021
БЛОГ

Овие пет девојки се прогласени за највлијателни во првите три месеци од оваа година, земајќи ги во предвид бројот на следбеници, нивната популарност и распространетост на социјалните мрежи, како и ефектите од нивните објави и големината на публиката допрена од истите.

17.
Mar
2021
БЛОГ

За да ви ја олесниме потрагата по најстилските парчиња за оваа пролет, ние направивме колекција едноставно наречена „Пролетни трендови од Инстаграм“ и на едно место ги издвоивме најпопуларните парчиња кои можат да бидат ваши со само еден клик.