Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
Започнаа финалните летни попусти во продавниците на Fashion Group!
БЛОГ

Започнаа финалните летни попусти во продавниците на Fashion Group!

 

Месец август го започнуваме со фантастични шопинг-новости! Ако сѐ уште не успеа да го направиш најдобриот шопинг сезонава, тогаш уште денес упати се во продавниците на Fashion Group -  те очекуваат намалени цени до -60% и тоа на актуелните колекции за пролет-лето 2023!

 

 

Ако си од оние што летниот одмор допрва ги очекува, те чекаат тренди костими за капење од најпознатите светски брендови по фантастични цени! Привлечи погледи на плажа со костим за капење во интензивна боја или принт.

Не пропуштајте ја шопинг прошетката во Hugo Boss, Guess, Replay, Timberland, Liu Jo, Tommy Hilfiger, Desigual, Fashion&Friends и Kiko Milano и уживајте во комбинирањето на омилените парчиња!

 

 

Парчињата со принт и во неодоливи бои дополнително ќе ти го развеселат летото, а ако сакаш да инвестираш во комбинации што ќе ти се најдат и во првите есенски денови, да те израдуваме – на попуст се и дуксерите, блузите, фармерките...

Ниту еден летен изглед не е комплетен без добра декоративна козметика, па не го завршувај шопингот без да поминеш во Кико Милано. Без оглед дали сакаш да ставиш акцент на твоите очи, усни или комплетно лицето, летната палета на Кико Милано ќе ти биде мошне инспиративна.

 

 

А во финалето на летото можеш да зачекориш и во некој впечатлив модел на обувки од твоите омилени брендови достапни во Сити Мол и Ист Гејт.

Секако, не заборавај дека ако не си по шетањето по продавници, шопингот можеш да го направиш и оналјн, од удобноста на твојот дом или можеби лежалка на плажа, преку нашата Fashion Group апликација.

Најдобриот летен шопинг е во Fashion Group.

 

 

 

 

 

 

 

08.08.2023.
Trenutno nema komentara

Слични статии

19.
Sep.
2023.
БЛОГ
Fashion Group семејството се проширува и официјално може да му посакаме добредојде на Springfield Kids. Возбудени сме околу сите новитети што новото омилено ...
15.
Sep.
2023.
БЛОГ
За да ја прославиме повторната средба со купувачите и вљубениците во брендот, само денес, 15.09 ве чекаат -20% на сите парчиња од новата есен-зима колек...
31.
Jul.
2023.
БЛОГ
На Инстаграм ја следат 2.8 милиони луѓе. На Фејсбук 1.4, уште милион на Твитер - а никој од нив не знае како изгледа нејзиното лице. Шпанската блогерка, писа...