Барај
02.
Mar
2021
БЛОГ

Очекувано, традиционален црвен килим речиси и да немаше, освен презентерките кои беа повикани на сцената и изгледаа подобро од кога и да е. Сите останати ѕвезди на кои им беа доделени награди оваа година, се вклучуваа онлајн и тоа беше нешто навистина историско.

01.
Mar
2021
БЛОГ

Ако деновиве немавте време да ги погледнете новите колекции на нашите брендови, овој први март ви претставуваме некои од најстилските парчиња и со истите правиме комбинации во кои знаеме дека ќе се вљубите на прв поглед.

 

22.
Feb
2021
БЛОГ

Без разлика дали сте вљубеник во јаките бои или пак секогаш, оние посмирените, нашите брендови сезонава нудат јакни буквално за сечиј стил, а кои знаеме дека ќе ги обожавате.

18.
Feb
2021
БЛОГ

На прагот од најубавото годишно време кое сите едвај го чекаме, она што ни преостанува е да го преуредиме плакарот со најубавите парчиња од новите колекции.

 

16.
Feb
2021
БЛОГ

Доколку поради некои причини не си ги набавивте омилените парчиња на досегашните попусти, овие денови се совршени за истото, бидејќи се случуваат последните намалувања кога можете да си купите бројни стилски парчиња по цени какви што не можете да замислите.

12.
Feb
2021
БЛОГ

Да, добро прочитавте! Вашиот омилен бренд Miss Sixty во чии парчиња обожувавте да ги поминувате тинејџерските денови, повторно е достапен кај нас.

11.
Feb
2021
БЛОГ

Сосема навреме за најљубовниот празник во годината, Денот на вљубените, вашиот омилен бренд за долна облека Women’secret од чии парчиња секогаш остануваме без здив, ја претстави својата нова колекција која е поубава од кога и да е.

10.
Feb
2021
БЛОГ

Новата колекција на брендот кој секогаш толку многу се грижи за децата – Окаиди, е полна токму со вакви парчиња, кои не само што се меки и ултра шармантни, истите се и неодоливо слатки, па знаеме дека веднаш ќе ги ставите на листата парчиња што му се потребни на вашето бебе.