Барај
08.
Apr
2021
БЛОГ

Она што ние го направивме за да ви ја олесниме потрагата по најубавите парчиња е оваа шик колекција полна неодоливи парчиња совршени за пролет, од кои вие само треба да го одберете вашиот фаворит.

07.
Apr
2021
БЛОГ

Парчиња од исклучително нежен материјал во бои и модели како никогаш досега, дополнително разубавени со впечатливи дезени кои никогаш нема да сакате да ги покриете.

06.
Apr
2021
БЛОГ

Популарниот бренд за новата пролетна сезона понуди сосема нова и исклучително стилска колекција едноставно наречена „Forward“ со што повторно ја истакна филозофијата на Битсиани која секогаш се стреми единствено кон иднината и сето она добро што допрва треба да се случи.

05.
Apr
2021
БЛОГ

Посетете ги продавниците на нашите брендови каде мерките за заштита од пандемијата се на највисоко можно ниво и подготвени дочекајте ги топлите денови на кои исклучително им се радуваме!

02.
Apr
2021
БЛОГ

Шетајќи по Широк сокак, се уверивме дека впрочем убавите работи не се измениле, туку само добиле нова димензија поради пандемијата – девојките сè уште се прекрасни и ултра шик, само со маски, момците подеднакво убави, храната уште повкусна, а социјалниот живот за нијанса ограничен како резултат на ситуацијата.

31.
Mar
2021
БЛОГ

Во продавницата на Replay и онлајн на fashiongroup.com.mk пристигна новата ултра шик и урбана колекција на брендот чии парчиња се обожувани ширум светот.

30.
Mar
2021
БЛОГ

Во колекцијата што ја направивме само за вас, а од каде ќе го одберете вашето совршено парче, веруваме дека ќе го најдете својот фаворит и ќе бидете вистинска дива оваа топла сезона.

29.
Mar
2021
БЛОГ

Нашите воодушевени гостинки ги пречека прекрасната и секогаш расположена, Ана Ристова, една од најпознатите инфлуенсерки во моментов, која за сосема кратко време им раскажа на Сара и на Дуња зошто Охрид е местото каде секогаш ќе сакаат да се вратат.