Барај
%
×
Elevate your style with Mango
Fashion Group: Да создадеме врeдности што немаат рок на траење!
БЛОГ

Fashion Group: Да создадеме врeдности што немаат рок на траење!

 

Декември е месец кога владее магијата која ја создаваат убавите нешта. Здравици со семејството и пријателите, благодарност за она што не’ направило посилни и похрабри, надеж да ни’ се оствари она што долго го посакуваме….

 

 

 

Ова е и месец кој прави уште еднаш да се потсетиме кој и што во животот ни е навистина важно, што е она што ни предизвикува вистинска радост во срцето.

 

 

Сето ова го преточивме во една празнична приказна, полна љубов и топлина. Нашето новогодишно видео ви го посветуваме на сите вас кои се’ уште верувате во моќта на искрените мигови, традиција и надежта.

Семејството е богатство, сила и вредност, затоа ти благодариме што си дел од него! Среќа е кога сме сите заедно!

 

 

Да споделуваме уште многу убави моменти заедно и да создаваме заеднички традиции.

Ви посакуваме среќни празници!

Fashion Group

 

 

  Организација и реализација: Fashion Group

Видео: Pinestel, Ѓорѓи Вацев

Модели: Антонела, Борјан, Марко, Зехра, Емили, Дорис, Давуд, Доли

Шминка и фризура: Милена Косиќ

 

22.12.2023.

Слични статии

14.
Feb.
2024.
БЛОГ
Кико Милано вчеравечер ја претстави својата нова колекција Stellar Love, инспирирана токму од ѕвезденото небо и љубовта. Во магичен и мистичен сино-сребрен а...
27.
Dec.
2023.
БЛОГ
Долгоочекуваниот сезонски попуст во Fashion Group започна! Искористи ја можноста за попусти до -50% и заврши ја годинава со шопинг каков што одамна не си има...
22.
Dec.
2023.
БЛОГ
Во празничната сезона, повторно се сретнуваме со сите наши пријатели, а секогаш уживавме и во дружбата со нашите другари од Дневниот центар за Даунов синдром...