Барај
%
×
Elevate your style with Mango
Fashion Group: Попуст до -50% за најдобриот шопинг сезонава!
БЛОГ

Fashion Group: Попуст до -50% за најдобриот шопинг сезонава!

 

 

 

Долгоочекуваниот сезонски попуст во Fashion Group започна! Искористи ја можноста за попусти до -50% и заврши ја годинава со шопинг каков што одамна не си имал! Се' што можеби уште ти стои на листата на посакувани парчиња, но чекаше поволни понуди - сега е вистинскиот момент да ги искористиш. Целата есенска и зимска колекција е со намалени цени!

 

 

Одбери подарок за себе или за некоја драга личност и разубави си ги празниците дополнително!

Ако ти требаат јакни и капути, посети ги продавниците на Mango, Hugo, Guess... Ако си по спортската естетика, тогаш одбери си нешто од миксот на брендови во Fashion&Friends.

 

 

За дамите кои се' уште трагаат по идеалниот новогодишен изглед, на попуст се и многу модели на кошули, плисирани здолништа, сакоа, одела, фустани, здолништа…

Мажите пак, можат да ѕирнат во понудата на Bitsiani или пак Dan John и со елеганција да издоминираат во овој празничен период.

Ако твојот список на работи што ти требаат содржи и обувки, тогаш секако помини во Timberland и Geox.

 

 

Ниту во овој претпразничен период не ги забораваме најмалите, па тука е Springfield каде ќе најдеш супер кул детски парчиња на намалување, а секако, не заборавај да ја погледнеш и понудата на Okaidi.

Доколку твојот список не завршува тука, не грижи се, не завршува ниту нашата понуда! На попуст ќе најдеш и маици и патики и уште многу други нешта што можат да ти ја направат оваа зимска сезона уште поубава, потопла и повесела. 

Искусните одат со список на шопинг, а тој можеш да го направиш ако претходно ја погледнеш понудата на Fashion Group апликацијата, која е тука и за сите оние на кои празничниот метеж и не им е баш омилен.

Ние одвоивме неколку предлози за инспирација и поттик да направиш брз и добар шопинг. Ако 2023-та беше една од најубавите, тогаш ќе ти се придружиме во одлуката токму така и да ја завршиш.

Во Fashion Group ќе најдеш облека за сите расположенија и стилови.

 

 

 

 

 

 

 

27.12.2023.

Слични статии

14.
Feb.
2024.
БЛОГ
Кико Милано вчеравечер ја претстави својата нова колекција Stellar Love, инспирирана токму од ѕвезденото небо и љубовта. Во магичен и мистичен сино-сребрен а...
22.
Dec.
2023.
БЛОГ
Декември е месец кога владее магијата која ја создаваат убавите нешта. Здравици со семејството и пријателите, благодарност за она што не’ направило пос...
22.
Dec.
2023.
БЛОГ
Во празничната сезона, повторно се сретнуваме со сите наши пријатели, а секогаш уживавме и во дружбата со нашите другари од Дневниот центар за Даунов синдром...