Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
We’re friends again: -20% намалување само денес во Fashion&Friends City Mall!
БЛОГ

We’re friends again: -20% намалување само денес во Fashion&Friends City Mall!

 

После летната пауза, Fashion&Friends Сити Мол те чека во ново руво со неверојатно разубавена продавница!

 

После летната пауза, Fashion&Friends Сити Мол те чека во ново руво со неверојатно разубавена продавница!

Дојди овој петок и имај можност прв да видиш каква трансформација направивме! Ќе те внесеме во сосема нов свет на модата и креативноста! Направена по светски стандарди, ставајќи го во преден план фокусот на купувачот и неговото уживање при секоја модна прошетка, ќе посведочиш на простор кој ќе те однесе низ различни модни приказни.

Секој дел е внимателно осмислен, со впечатливи детаљи, модни комбинации, дизајнерски сетапи и со сигурност ќе ти го задржи вниманието.

Колку да ти ја заскокоткаме љубопитноста, ќе ти откриеме дека има многу боја и супер впечатливи парчиња од твоите омилени брендови.

Уште една причина за да дојдеш е што ќе имаш можност меѓу првите да ја видиш и најновата есенска колекција и да црпиш неограничена модна инспирација од брендовите Desigual, Replay, Diesel, Guess, Liu Jo... Стартувај ја есента подготвен и тренди!

За да ја прославиме повторната средба со купувачите и вљубениците во брендот, само во петок ве чекаат -20% на сите парчиња од новата есен-зима колекција!

Започни го викендот со нас и уживај во убавината што ќе те опкружи.

Ти ветуваме навистина несекојдневно шопинг-искуство кое вредеше да се чека!

15.09.2023.
Trenutno nema komentara

Слични статии

19.
Sep.
2023.
БЛОГ
Fashion Group семејството се проширува и официјално може да му посакаме добредојде на Springfield Kids. Возбудени сме околу сите новитети што новото омилено ...
08.
Aug.
2023.
БЛОГ
Месец август го започнуваме со фантастични шопинг-новости! Ако сѐ уште не успеа да го направиш најдобриот шопинг сезонава, тогаш уште денес упати се во прода...
31.
Jul.
2023.
БЛОГ
На Инстаграм ја следат 2.8 милиони луѓе. На Фејсбук 1.4, уште милион на Твитер - а никој од нив не знае како изгледа нејзиното лице. Шпанската блогерка, писа...