Барај
30.
Jul
2021
БЛОГ
Ако воопшто постои човек на Балканот, па и пошироко што не ја познава оваа исклучителна девојка, овој петок е совршен момент да го исправите тоа. Во рамки на одличната програма на Ohrid Calling, на први август, Авалон продукција ја носи можеби најуникатната пејачка во моментов, Senidah! 
29.
Jul
2021
БЛОГ
Ако ова лето ви требаше совршеното парче накит, ние го имаме токму тоа што го барате! Вашиот омилен бренд Манго неодамна ја промовираше новата колекција накит која се состои од ланчиња во златна нијанса со сите хороскопски знаци, сосема совршени за украсување на секоја комбинација.
28.
Jul
2021
БЛОГ
Ако сте љубител на брендот Tommy Jeans или пак поседувате барем едно парче со потпис на истиот, веројатно веќе ја препознавате естетиката на брендот. Како и секогаш, така и овојпат, за студената сезона дизајнерите создадоа супер стилски парчиња што ќе ве стоплат во сезоната што доаѓа, изработени од ултра квалитетни материјали и во бои какви што само тие знаат да комбинираат.
27.
Jul
2021
БЛОГ
Покрај облеката што е наменета специјално за нив, благодарение на трендовите изминатиот период, бремените дами можат да најдат нешто за себе и во регуларните колекции на познатите брендови, а ние денеска ги издвоивме најубавите парчиња во кои ќе се вљубите.
23.
Jul
2021
БЛОГ
И официјално, на 30 – ти јули можеме да ја прогласиме фестивалската сезона за отворена и со големо задоволство да ви го најавиме концертот на единствениот Бајага чии вибрации се секогаш толку позитивни и потсетуваат на најубавите ретро времиња.
21.
Jul
2021
БЛОГ
Сакајќи овие разговори да ги изнесеме и надвор од канцеларија, решивме да направиме заедничка дружба на која нашите најмили би се запознале и тоа би било нешто специјално за паметење. Разговорот се разви до тој степен што ова ни се чинеше како нешто што треба да се овековечи, како нешто што треба да остане запаметено како кампања за Окаиди, како дружба во која најмногу сакаме да уживаат нашите деца...
19.
Jul
2021
БЛОГ
Џеси Буш е дефинитивно една од најпознатите инфлуенсерки на денешницата за која медиумите многупати пишуваа дека може да го продаде било кое парче седејќи во комфорот на својот дом, а се чини дека тоа е дефинитивно така.
15.
Jul
2021
БЛОГ
Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалувањето до -60% на нашата онлајн продавница.