Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
13.
Jun
2024
БЛОГ
Со сладолед, лимонада, фини колачи од лимон, добра музика и атмосфера, присутните можеа да ја видат најновата летна колекција на омилениот бренд на дамите.
12.
Jun
2024
БЛОГ
Прва Македонка која успеа да стане дел од ансамблот на престижниот „Бољшој театар“. Руското издание на магазинот „Форбс“ ја прогласи за една од осумте идни големи ѕвезди на Русија. Млада, амбициозна, грациозна и со стил. Стефанија Гаштарска сосема заслужено се најде на насловната страница на првиот број на нашиот дигитален магазин.
22.
May
2024
БЛОГ
Со спектакуларен настап на една од најголемите музички ѕвезди Џибони и исклучителните Влатко Стефановски трио, Fashion Group го прослави 20 годишниот јубилеј.
10.
May
2024
БЛОГ
Дали си и ти еден од 70.000 регистрирани корисници на онлајн продавницата на Fashion Group? Ако одговорот е да, тогаш сме многу среќни што си дел од големото семејство. Но, доколку одговорот е не, тогаш ова е одлична шанса да те воведеме во магичниот свет на онлајн шопингот!
16.
Apr
2024
БЛОГ
„Што ќе носиш за матура“ е прашањето со кое знаеш дека сезоната на матурските прослави веќе започнала. Но, одговорот сега е полесен од било кога - Bitsiani!
19.
Mar
2024
БЛОГ
Модната групација Fashion Group освои пет награди на годинешното доделување на E-Commerce Awards 2023, меѓу кои и победник во категоријата Е-продавница за облека, обувки и модни додатоци, победник во категоријата Најдобар верификуван е-трговец...
14.
Feb
2024
БЛОГ
Кико Милано вчеравечер ја претстави својата нова колекција Stellar Love, инспирирана токму од ѕвезденото небо и љубовта. Во магичен и мистичен сино-сребрен амбиент, со син пијалок и ист таков дрес код за совршена атмосфера, беа претставени новите фантастични производи.  
27.
Dec
2023
БЛОГ
Долгоочекуваниот сезонски попуст во Fashion Group започна! Искористи ја можноста за попусти до -50% и заврши ја годинава со шопинг каков што одамна не си имал!