Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

Новите совршени Guess чанти се тука!
БЛОГ

Новите совршени Guess чанти се тука!

 

Ова лето, повеќе не треба да ја барате совршената чанта – истата се наоѓа во новата колекција на вашиот омилен бренд Guess и е постилска од кога и да е.

 

 

Секогаш толку тренди, но истовремено и вистински класици, чантите Guess за многу кратко време станаа омилени на македонските девојки, а има безброј причини зошто е тоа така.

Деновиве, на огромно задоволство на сите дами, во продавницата на Guess и онлајн пристигнаа нови неодоливи модели во кои знаеме дека ќе се заљубите на прв поглед.

 

 

Истите доаѓаат во неколку бои и модели, сосема навреме стилски да го завршиме летото и да уживаме во правењето на сите есенски комбинации.

Меѓу најпопуларните за последните летни денови се истакнаа мини моделите на чанти во јаки бои како сина и портокалова, а за првите студени денови ве чекаат волуменозни и во кафени нијанси.

 

 

 

Новите модели на Guess чантите повторно ги красат навидум едноставните, но многу модерни линии, како и впечатливите натписи и логото на брендот.

Одберете некој модел од оние класичните за секојдневните комбинации за на работа, или пак некој од мини торбичките за сите вечерни излегувања и посебни прилики.

Секогаш обидете се на вистинската модна комбинација да ѝ додадете доза шарм со вистинскиот избор на стилска чанта во продавницата на Guess или онлајн на следниов линк.

 

 
 

 

 

 

 
04.08.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

08.
Aug.
2022.
БЛОГ
Без разлика на трендовите, постои еден задолжителен моден додаток кога се сончевите денови во прашање, а веројатно веднаш погодивте дека станува збор за очил...
29.
Jul.
2022.
БЛОГ
Отсега, целата козметика која е љубов на прв поглед, можете да ја најдете уште поблизу до вас, и тоа во трговскиот центар Сити Мол каде ве очекуваат неодолив...
28.
Jul.
2022.
БЛОГ
Кога ќе помислите на модни додатоци, веројатно брендот што прв ви доаѓа на ум е Parfois. За целиот тим беспрекорно да функционира и продавниците секогаш да с...