Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS013616
Isbn: HWWB8699230-NTW
9.790 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 55% Памук 45% Полиестер..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014282
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014280
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014279
10.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014224
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014222
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014221
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014220
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014219
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014218
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014217
10.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014216
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS014215
7.890 МКД