Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS013553
Isbn: HWDB8658770-TLG
6.590 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 8524145-08
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37065909-70
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37056713-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37055942-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37055939-88
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37037110-99
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37034042-80
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37034042-78
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37026310-30
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095948-PL
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095944-09
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095140-70
2.490 МКД