Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS013615
Isbn: HWWB8699230-NTC
9.790 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 55% Памук 45% Полиестер..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA15-5000
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA18-9019
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA79-2000
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA30-2000
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA02-1021
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA12-8001
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA69-8001
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA72-9019
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA77-2000
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXO04-6029
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP18-8001
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP31-2000
5.890 МКД