Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS013617
Isbn: HWWB8699760-NTB
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 55% ПАМУК 45% ПОЛИЕСТЕР..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP78-2000
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP68-2000
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP84-2000
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP76-2000
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP64-2000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP40-2000
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP11-2000
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP07-2000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ K60K611231-BDS
9.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212362_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212308_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 212359_BK
1.990 МКД