Барај
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
BOSS

ОДЕЛО

Шифра на артикл: 50458878-1
36.990 МКД
36.990 МКД
31.442 МКД
Заштеда: 5.548 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО DJ000262
6.197 МКД
Заштеда -15%
7.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛО 50460488-1
31.442 МКД
Заштеда -15%
36.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56