Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001678
Isbn: CONP02-1300-JTENERO
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 78% ПОЛИЕСТЕР 20% ВИСКОЗА 2% СПАНДЕКС

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ001885
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001881
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.790 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DJ001001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000320
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1