Барај
%
×
Okaidi new collection
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: DJ001783
Isbn: CONG80-1300-JTENERO
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 78% ПОЛИЕСТЕР 20% ВИСКОЗА 2% СПАНДЕКС

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
39.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1