Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

ТРЕТМАН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KS180401023001A
Šifra proizvođača: KS02001087
440 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕТМАН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса Transparent
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
320 МКД