Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
ТРЕТМАН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

ТРЕТМАН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KS180401020002A
Šifra proizvođača: KS18040102
320 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕТМАН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 0
Trenutno nema komentara
320 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1