Барај
%
×
Okaidi new collection
Logo
Cover photo
КАРГО ПАНТАЛОНИ
МАИЦА
ЈАКНА
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ПАТИКИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
МАИЦА
ЧАНТА
ЈАКНА
ПАТИКИ

SPRING JACKETS

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-36
2.994 МКД
4.990 МКД
Заштеда 1.996 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL45 WFWS2 F14X
6.923 МКД
9.890 МКД
Заштеда 2.967 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GM4RL11 WFWI0 G1CV
9.513 МКД
13.590 МКД
Заштеда 4.077 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SS175392-7112
7.343 МКД
10.490 МКД
Заштеда 3.147 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ LVA7235-0000
5.243 МКД
7.490 МКД
Заштеда 2.247 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67095734-TC
2.392 МКД
2.990 МКД
Заштеда 598 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Mini banner 2
ФУСТАН
РАНЕЦ
МАНТИЛ
МОКАСИНИ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
МАНТИЛ
БЛУЗА
ПАНТАЛОНИ
МОКАСИНИ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

TRENCH COAT COLLECTION

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ HB50511861 291
17.493 МКД
24.990 МКД
Заштеда 7.497 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67070617-56
6.392 МКД
7.990 МКД
Заштеда 1.598 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67984018-08
4.792 МКД
5.990 МКД
Заштеда 1.198 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ DJ001711
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218840_MI
3.032 МКД
3.790 МКД
Заштеда 758 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 212180_BG
3.032 МКД
3.790 МКД
Заштеда 758 МКД
Големина
XS-S
M-L
Mini banner 3
ЕЛЕК
БЛУЗА
ЧАНТА
ПАНТАЛОНИ
БАЛЕТАНКИ
ЕЛЕК
КАПА
ПОЛО МАИЦА
ФАРМЕРКИ
ПАТИКИ

Vest collection

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ RM8376 {84466}442
7.343 МКД
10.490 МКД
Заштеда 3.147 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ TA5XR5 DH4
6.713 МКД
9.590 МКД
Заштеда 2.877 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67092908-99
1.992 МКД
2.490 МКД
Заштеда 498 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ RM8376 {84466}098
7.343 МКД
10.490 МКД
Заштеда 3.147 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ LSJK1231V Z271
5.173 МКД
7.390 МКД
Заштеда 2.217 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67074034-40
1.790 МКД
2.490 МКД
Заштеда 700 МКД
Големина
XS
S
M
L