Барај
%
×
Okaidi new collection
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 67092908-99
Šifra proizvođača: 67092908
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67069229-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67067112-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67067136-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 8417374-01
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67054793-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67086738-99
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67035750-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67051009-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 8277622-01
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GV4RL01 WFYE2 JBLK
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GW4RN21 WFWR0 JBLK
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1