Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50517307-060
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА- 100% ПОЛИЕСТЕР 100% КОЖА ,ЃОН- 100% ЕВА, ЛИЦЕ-100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0001T}134
6.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-5691
17.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65454CA-266
17.890 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517096 066
9.290 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0042L}771
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFM8VIB FAM12 COAL
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100937-001
8.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997584-41
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510214 064
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517300-343
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1