Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 212180_BG
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67076319-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7849 {84616}225
12.312 МКД
Заштеда -20%
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67094034-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4GL12 WFA20 G1EL
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-34
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G1DQ
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277623-38
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1