Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN JEANS

ЈАКНА

Шифра на артикл: CKJ20J223033-CGA
0 МКД
14.790 МКД
10.353 МКД
Заштеда: 4.437 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-05
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN41 D4MW4 TCRS
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223030-CGA
8.043 МКД
Заштеда -30%
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218840_EC
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67064785-05
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520UT2918-2128
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67030642-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G011
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
14.790 МКД
10.353 МКД
Заштеда: 4.437 МКД
Извести ме за попуст
2
1