Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 67083261-09
Šifra proizvođača: 67083261
9.990 МКД
9.990 МКД
7.992 МКД
Заштеда: 1.998 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: 100% ПОЛИЕСТЕР

9.990 МКД
9.990 МКД
7.992 МКД
Заштеда: 1.998 МКД
Извести ме за попуст
2
1