Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
DAN JOHN

МАНТИЛ

Шифра на артикл: DJ001711
Isbn: XUNB11-7036-DTXGHIACCIO
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
BITSIANI & DAN JOHN SS24

Промоцијата се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1