Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000026002B
Šifra proizvođača: KM000000026
920 МКД
920 МКД
920 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 1 Neutral
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000462002B
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM0010110400544
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000294001B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000294002B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000294003B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000213003B
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362007B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362006B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362005B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362004B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM0010111000844
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000364001B
480 МКД
Заштеда -50%
960 МКД