Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000026014B
Šifra proizvođača: KM000000026
920 МКД
1.020 МКД
1.020 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 5.5 Gold
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644005B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644004B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644003B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644002B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641004B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641003B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641002B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641001B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000387004B
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000049012B
840 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000049005B
840 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000049001B
840 МКД
920 МКД
1.020 МКД
1.020 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1