Барај
%
×
Okaidi new collection
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0211048-001
4.790 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
 • 54
  60
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000302
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60