Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
DAN JOHN

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: DJ000302
Isbn: CONN01-2190-BSTNERO
790 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 40/41
    40/41
  • 42/43
    42/43
  • 44/45
    44/45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% МЕРЦИЈАЛИЗИРАН ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50496082 001
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0657153-01
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 001
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
35
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 0657122-01
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468111 001
690 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0657133-01
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0657123-01
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0657139-01
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0657125-01
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Големина
M
L
790 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1