Барај
%
×
Okaidi new collection
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
DAN JOHN

ТЕГЕТ

Шифра на артикл: DJ000301
Isbn: CONN01-2190-BSTBLU
790 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 40/41
    40/41
  • 42/43
    42/43
  • 44/45
    44/45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% МЕРЦИЈАЛИЗИРАН ПАМУК