Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MISS SIXTY

ЈАКНА

Шифра на артикл: 6N3WJ0230000-F20
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWED02-5053
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 194843_BL
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009079
14.712 МКД
Заштеда -20%
18.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009080
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273513-16
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-99K
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010717A-06G
1.677 МКД
Заштеда -70%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274924-17
1.200 МКД
Заштеда -70%
3.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44