Барај
%
×
Geox - step out in style
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
LEVI'S

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: LV29945-0100
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона Continuity
Состав 79% ПАМУК/21% ЛИОЦЕЛ