Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8278628-14
2.199 МКД
2.199 МКД
2.199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 98% Памук 02% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8278784-64
2.999 МКД
Големина
42
44
38
40
36
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8278784-01
2.999 МКД
Големина
38
44
42
40
36
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277613-64
2.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277575-14
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8237182-55
3.199 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8237182-19
3.199 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277516-65
2.399 МКД
Големина
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""