Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 4277744-01
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
WS My Essentials SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. Попустот се аплицира на производот со пониска цена

Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав 74% Полиамид 26% Еластин
Детали STRAPLESS PADDED

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 5667833-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1