Новости

Софистицирано, лежерно и префинeтo! Каролина Гочева за MANGO

13.08.2019.

Каролина во уште едно MANGO издание - романтичен и лежерен изглед, совршен за ова лето!

Подгответе се и Вие за топлото лето со омилените ленени парчиња и модни додатоци од MANGO

Фотографија: Ани/Дими
Шминка и фризура: Зорица Николова
Стилист: Алмир Мили
@mango #mango #welovefashiongroup

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""