Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

Розови парчиња за „Барби“ изглед цело лето!
БЛОГ

Розови парчиња за „Барби“ изглед цело лето!

 

Веројатно и не постои девојка на светот која во било кој период од животот не обожавала розова боја и имала барем едно парче во истата.

 

 

Ова лето, за топлите денови да бидат уште поубави, модните трендови донесоа мноштво парчиња токму во оваа боја, совршено навреме за на плажа.

Веќе подолго време уживаме во целосно розовите комбинации на познатите девојки, а доколку не сте од нивното друштво, тогаш комбинирајте ленена розова кошула со џинс и бидете девојката што сите ќе ја забележат.

 

 

Не двоумете се и купете го костимот за капење во розова нијанса кој надополнет со шик наметката што толку ви се допадна ќе биде полн погодок за летно уживање покрај вода.

Токму розовата боја со себе секогаш носи позитивни вибрации и не поттикнува да уживаме во експериментирањето со безброј комбинации.

Како и секоја топла сезона, така и оваа, нашите брендови во своите колекции вметнаа многу од трендовите, а меѓу нив дефинитивно и шик модели во оваа нијанса.

 

 

 

Посетете ги и одберете од стилските костими за капење, од неодоливите наметки, фустаните во кои секаде ќе оставите впечаток, кошулите за важниот состанок и што уште не.

Денеска, ние ви предлагаме некои од највпечатливите парчиња во розова нијанса, а ваше е само да ги одберете фаворитите.

 

 
 

 

 

 

 
22.06.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

21.
Jun.
2022.
БЛОГ
Серијата инспиративни разговори ја започнуваме со Ивона Пајиќ, менаџер на продавницата на Women’secret во Скопје Сити Мол, која долги години ужива во м...
15.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако веќе ги одбравте парчињата во кои планирате да го поминете секој еден ден на плажа, време е да ги „зачиниме“ комбинациите со супер накит!
13.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сè уште не го најдовте вистинското парче за ова лето што ќе ви го олесни правењето на сите комбинации, тогаш денеска ве запознаваме со култните бе...
07.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ви треба некое супер шик парче кое истовремено е толку елегантно, изработено од најдобрите материјали и неодоливо тренди? Тогаш, ве водиме во продавницата на...
03.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние кои секогаш сакаат уникатно парче што раскажува посебна приказна и е направено од најквалитетните материјали што некогаш сте ги виделе, тогаш...
02.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако досега момците едвај чекаа да дојде лето за да ги носат нивните омилени маички, оваа сезона, најстилските носат шик кошули на куси ракави!
30.
May.
2022.
БЛОГ
Пред вас е летна венчавка на која сакате да блеснете, а не сте сигурни каква комбинација да одберете? Новите колекции на брендовите на Fashion Group секогаш ...
26.
May.
2022.
БЛОГ
Иако официјално како сè уште да сме далеку од летото, топлото време овие денови нè натера да ја забрзаме потрагата по летните аранжмани и да го...
20.
May.
2022.
БЛОГ
Се чини еден од највозбудливите периоди од годината, полн гала настани, забави и премиери како никогаш досега. По двегодишна пауза од социјалниот живот, секо...