Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS012868
Isbn: WBGK86WE6D1-G64X
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 90% Полиестер 10% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW13595-THW
6.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37953838-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082513-85
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J219639-TKY
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37023840-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37093837-85
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37072517-85
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW12857-TIJ
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 199036_PK
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022005-85
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_PK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37062516-85
1.490 МКД
Големина
66
70
67
72
69
71