Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
PARFOIS

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 195320_FU
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 15%Полиамид, 25%Вискоза, 60%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 197324_PK
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 2173135-71
1.749 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 2533674-70
1.999 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 192926_PK
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД