Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

Празници со супер промоции во Fashion Group
БЛОГ

Празници со супер промоции во Fashion Group

 

Дека секогаш најдобрите дизајнерски колекции можете да ги најдете на едно место веќе знаете, а она со што дополнително ја разубавуваме оваа среда е информацијата дека во Fashion Group почна меѓусезонското намалување до -30%!

 

 

Со оглед на тоа што во понудата на групацијата долго време може да ги најдете колекциите на некои од најголемите „ит“ светски брендови, повеќе од сигурно е дека веќе имате листа на парчиња што ги посакувавте изминатиот период, а сега е моментот истите да ги набавите.

Уживајте во најстилските парчиња за оваа сезона и направете ги најдобрите комбинации со само еден клик порачувајќи ги онлајн, или пак одвојте време оваа среда и посетете ги продавниците на брендовите на Fashion Group во Сити Мол и Ист Гејт.

 

 

Оваа пролет е постилска од кога и да е, а од денеска, можете да направите уште повеќе комбинации од она што го замисливте, со многу помалку средства. И да, добро се сетивте, сега е вистинскиот момент да си го набавите капутот со кој ќе влезете со стил во следната сезона, јакната со која ги замисливте сите кул комбинации или пак чизмите што толку неодоливо ви одговараат со новата чанта.

Промоцијата доаѓа во пресрет на празниците, токму навреме и да ги набавите сите подароци со кои сакавте да ги израдувате најблиските, но и да ја збогатите вашата колекција на уникатни парчиња.

 

 

 

Покрај меѓусезонското намалување, од денеска во вашата омилена групација стартуваат и нови одлични промоции како онаа на Geox во чии рамки добивате -15% намалување на чевли и -30% на јакни, а не ја забораваме ниту онаа во најслаткиот бренд Окаиди каде од денеска па сè до 02 -ри мај важечка е промоцијата од -10% за 1, -15% за 2, -20% за три и повеќе производи.

Како и секогаш, можностите кога се шик парчињата се неограничени, а времето подобро од кога и да е за да си набавите многу парчиња, за многу помалку.

Сите производи од понудата на сезонското намалување во Fashion Group можете да ги најдете во продавниците на популарните брендови, но и онлајн на нашата продавница.

 

 
 
 
 

 

 
 
20.04.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ова лето, за топлите денови да бидат уште поубави, модните трендови донесоа мноштво парчиња токму во оваа боја, совршено навреме за на плажа.
21.
Jun.
2022.
БЛОГ
Серијата инспиративни разговори ја започнуваме со Ивона Пајиќ, менаџер на продавницата на Women’secret во Скопје Сити Мол, која долги години ужива во м...
15.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако веќе ги одбравте парчињата во кои планирате да го поминете секој еден ден на плажа, време е да ги „зачиниме“ комбинациите со супер накит!
13.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сè уште не го најдовте вистинското парче за ова лето што ќе ви го олесни правењето на сите комбинации, тогаш денеска ве запознаваме со култните бе...
07.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ви треба некое супер шик парче кое истовремено е толку елегантно, изработено од најдобрите материјали и неодоливо тренди? Тогаш, ве водиме во продавницата на...
03.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние кои секогаш сакаат уникатно парче што раскажува посебна приказна и е направено од најквалитетните материјали што некогаш сте ги виделе, тогаш...
02.
Jun.
2022.
БЛОГ
Ако досега момците едвај чекаа да дојде лето за да ги носат нивните омилени маички, оваа сезона, најстилските носат шик кошули на куси ракави!
30.
May.
2022.
БЛОГ
Пред вас е летна венчавка на која сакате да блеснете, а не сте сигурни каква комбинација да одберете? Новите колекции на брендовите на Fashion Group секогаш ...
26.
May.
2022.
БЛОГ
Иако официјално како сè уште да сме далеку од летото, топлото време овие денови нè натера да ја забрзаме потрагата по летните аранжмани и да го...
20.
May.
2022.
БЛОГ
Се чини еден од највозбудливите периоди од годината, полн гала настани, забави и премиери како никогаш досега. По двегодишна пауза од социјалниот живот, секо...