Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TIMBERLAND

ЈАКНА

Шифра на артикл: A2984-CN3
9.990 МКД
6.999 МКД
6.999 МКД
Заштеда: 2.991 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% Памук, 2% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A035450JEAA-1AGA
11.290 МКД
Заштеда -30%
16.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A036810KEAF-51FA
21.990 МКД
Заштеда -30%
31.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL