Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 191972_WT
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only SS
Состав ПОСТАВА: 100%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20%ПОЛИЕСТЕР, 80%ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА: 100%ПОЛИЕСТЕР / ЃОН: 100%ГУМА, ПОСТАВА: 100%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20%ПОЛИЕСТЕР, 80%ПОЛИУРЕТАН/ ВЛОШКА: 100%ПОЛИЕСТЕР / ЃОН: 100%ГУМА

Trenutno nema komentara