Барај
Не пропуштајте: Најубавите капути на супер намалување!
БЛОГ

Не пропуштајте: Најубавите капути на супер намалување!

 

Веројатно веќе знаете дека во тек се сезонските намалувања во чии рамки можете да си ги набавите сите оние парчиња што толку ги чекавте по супер цени, а дел од понудата се и фаворитите на сезоната – стилските капути!

 

*Кејти Холмс во неодолив Mango капут во темно зелена нијанса - сега, на супер намалување

Сега е совршен момент да го одберете вашиот омилен, бидејќи намалувањата достигнуваат и до неверојатни -70%! Со оглед на тоа што капутите дефинитивно се едни од најголемите зимски класици, тие секогаш се супер инвестиција кога станува збор за сезонските намалувања, бидејќи истите можете да ги набавите по неверојатни цени.

 

 

Почнувајќи од најелегантните модели дури и за оние најпребирливите, па сè до шик и тренди за секојдневните комбинации, изборот на капути е навистина огромен и неверојатно привлечен, особено кога цените на истите се навистина примамливи.

Долгите капути и оваа сезона се истакнаа како можеби едни од најголемите модни фаворити, па токму такви ќе најдете во изобилие во нашата понуда во рамки на сезонските намалувања, со потпис на некои од најголемите брендови како Mango, Guess, Springfield, Dan John, Mango Man и многу други.

 

 

 

Како и секоја сезона, боите на тренди капутите се навистина неодоливи, но она што оваа студена сезона фасцинира е тоа што јаките и впечатливи бои повторно ги освоија улиците. Но, подеднакво омилени се и класиците како оние во крем и црни нијанси, како парче што секоја дама треба да го има во плакарот.

За сите оние кои секогаш бираат удобност, тука се и oversize моделите кои тренди девојките ги бираат пред сè останато, во супер нијанси совршени за комбинирање.

Ние направивме мала селекција на дел од најубавите капути во рамки на понудата од сезонското намалување, а вие не пропуштајте ги и уште денеска инвестирајте во вашиот омилен!

 

 

 

 

 
 
21.01.2022.
Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
May.
2022.
БЛОГ
Се чини еден од највозбудливите периоди од годината, полн гала настани, забави и премиери како никогаш досега. По двегодишна пауза од социјалниот живот, секо...
17.
May.
2022.
БЛОГ
Дуа Липа е лице на насловната на култното модно списание Вог за месеците јуни и јули, па се чини и да нема поголема инспирација од неа оваа сезона.  
13.
May.
2022.
БЛОГ
Ако сте од оние што ги обожаваат скандинавските блогерки, тогаш веројатно сте слушнале за ултра стилската Пернил Тесбек, која важи за една од омилените.
10.
May.
2022.
БЛОГ
Откако подолг период малку како да подзаборавивме како изгледа една добра забава, повторно се враќаме на дружбите со пријателите и прекрасните поводи на кои ...
06.
May.
2022.
БЛОГ
Секогаш одбирајќи исклучително стилски парчиња, на церемонијата на доделувањето на наградите на истакнати луѓе во нивната професија, кралицата и една дама од...
03.
May.
2022.
БЛОГ
Утрово се чини сите ги разнежни можеби највпечатливиот момент на синоќешната Мет Гала, кога актерот Рајан Рејнолдс со вљубен поглед и аплаудираше на неговата...
29.
Apr.
2022.
БЛОГ
Секогаш полн свежи парчиња што го привлекуваат вниманието, новата колекција на Dan John повторно е одраз на она како треба да изгледа совршениот маж, со супе...
27.
Apr.
2022.
БЛОГ
Како групација, многу често говориме за големината на семејството и секогаш на било кој начин се обидуваме да ви прикажеме што за нас значи истото, па овој В...
20.
Apr.
2022.
БЛОГ
Дека секогаш најдобрите дизајнерски колекции можете да ги најдете на едно место веќе знаете, а она со што дополнително ја разубавуваме оваа среда е информаци...
19.
Apr.
2022.
БЛОГ
Сосема навреме за матурската вечер, вашата омилена модна групација Fashion Group ги претстави новите колекции на своите познати брендови, сега, пософистицира...