Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17005905-09
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 44% Полиестер 30% Рециклирана волна 21% Волна 04% Вискоза 01% Полиамид Јака: 44% Полиестер 30% Рециклирана волна 21% Волна 04% Вискоза 01% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ GSS011767
11.823 МКД
Заштеда -30%
16.890 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 27091108-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L