Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17087744-99
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 51% Акрил 19% Волна 16% Полиестер 08% Памук 05% Полиамид 01% Вискоза Постава: 50% Полиестер 50% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 27083263-99
3.990 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 27091160-99
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L