Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
Неодоливи намалувања до -50% во омилените брендови на Fashion Group!
БЛОГ

Неодоливи намалувања до -50% во омилените брендови на Fashion Group!

 

 

Можеби температурите повторно одат нагоре, но важно е дека кај нас цените одат надолу!

 

 

Во тек е најголемото летно намалување во омилените брендови на Fashion Group каде ќе ги најдете сите ултра стилски парчиња што ви се потребни за шик сезона.

Омилените комбинации за одмор, летни забави или долги прошетки сега можеш да ги направиш по супер цени.

 

 

Се' што зачува како омилено парче од актуелните пролет-лето колекции, сега е вистинско време да го купиш!

Започни го најдоброто шопинг искуство во Fashion&Friends за најфраерските парчиња, продолжи во Timberland за најголемите авантури, застани во Guess по најстилските чанти, а задолжително посети ги и Mango, Springfield и Women’secret за нajтренди парчињата со кои ќе ги направите најмодерните стајлинзи.

 

 

Доколку твојот список не завршува тука, не грижи се, не завршува ниту нашата понуда! На попуст ќе најдеш и уште многу други нешта што можат да ти го направат ова лето уште поубаво!

Ние одвоивме неколку предлози за инспирација и поттик да направите брз и добар шопинг, а вие одлучете се дали ќе ги посетите продавниците на Fashion Group или пак ќе уживате и ќе си нарачате онлајн.

Создади ги летните спомени во Fashion Group стил!

 

 

 

 

 
04.07.2024.

Слични статии

13.
Jun.
2024.
БЛОГ
Со сладолед, лимонада, фини колачи од лимон, добра музика и атмосфера, присутните можеа да ја видат најновата летна колекција на омилениот бренд на дамите.
12.
Jun.
2024.
БЛОГ
Прва Македонка која успеа да стане дел од ансамблот на престижниот „Бољшој театар“. Руското издание на магазинот „Форбс“ ја прогласи ...