Барај
%
×
Okaidi new collection
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DESIGUAL

КОШУЛА

Шифра на артикл: DG24SWCW34-9019
0 МКД
10.490 МКД
8.392 МКД
Заштеда: 2.098 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% СИЛК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 219879_BM
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6817621-56
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6817588-77
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 218645_BM
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 221340_BM
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 221724_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 219469_BM
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 220586_BM
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67007127-43
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67097119-05
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50512827 980
9.032 МКД
Заштеда -20%
11.290 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67077927-05
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
10.490 МКД
8.392 МКД
Заштеда: 2.098 МКД
Извести ме за попуст
2
1