Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКА
АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКА
АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКА
АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KM0050203900044
Šifra proizvođača: KM005020390
320 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Нитрил гума
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
570 МКД