Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM0030201900444
Šifra proizvođača: KM00302019
490 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 04 Green - NEW
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000655001B
820 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000396001B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000225001B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500144
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085010B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085008B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085007B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085006B
620 МКД
490 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1