Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM0030201900144
Šifra proizvođača: KM00302019
440 МКД
440 МКД
440 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Black
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000464001B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900344
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085010B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085008B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085004B
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085003B
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085002B
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085001B
490 МКД