Барај
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM000000085010B
Šifra proizvođača: KM000000085
570 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 10 Pearly Charcoal
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000511001B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500144
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900344
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900144
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085008B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085007B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085006B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085004B
570 МКД